V knihovně přibývají stále nové knihy. Přijďte si vybrat nějakou pro děti, úplně nejmenší, předškolní i školní. Detektivky, cestopisy, nové romány i romantické čtení. Máte -li tip, co byste v knihovně rádi a rády viděli, dejte vědět. Vaše přání může být splněno.

Též mnoho inspirací pro háčkování. Neváhejte a přijďte do knihovny.

Pokud se vám nehodí otvírací doba knihovny, dejte vědět, něco vymyslíme.

V knihovně na vás čekají nové knihy:

Interaktivní knihy pro děti ze série Kouzelné čtení - všechny k vypůjčení na prvním adventním setkání

Beletrie pro dospělé - též a prvním adventním setkání

Nové knihy z knihovny Jana Drdy v Příbrami jsou již v knihovně k vypůjčení.

Celý jeden regál starších i nových cestopisů. Další regál knížek o životě různých zajímavých osobností s oblasti herectví, hudby, literatury, ale třeba si můžete přečíst i o životě Kasparova.

Taky přibyla pěkná řádka krásných knih pro děti. Ty nejmenší, ale školní si přijdou na své. Naplánujte si návštěvu na podzim a zimu. Pro dlouhé tmavé večery u sálajícich kamen.

Knihovna získala dotaci na zakoupení audiovizuální techniky i na vybavení. O připravovaných programech budeme informovat na webu i na nástěnkách. Bude i pohodlnější sezení pro děti. Neváhejte a poctěte knihovnu svou návštěvou.

V létě proběhly dvě nové akce v knihovně:  Hrano-čtení pro děti a   Letní voznické kino.

Obě akce se uskutečnily díky podpoře

Obce Voznice

Nepřehlédněte zajímavé odkazy!

V sekci Zajímavé odkazy najdete přesně to, co slibuje její název. Vybrali jsme užitečné rádce pro výběr skvělé knihy přesně pro Vás „na míru“! Uspokojí ty, co hledají tip na něco čtivého (například napínavou detektivku), i ty pátrající po netradičních formátech (například mluvené slovo pro nekonečné žehlení).

Vaše knihovna má nový web!

Vaše knihovna má nové internetové stránky. A má z nich velkou radost. Věříme, že se Vám líbí, najdete zde vše potřebné a budete se často a rádi vracet, abyste zjistili, co je nového, které knížky přibyly a jaké akce chystáme.

Knihovna je otevřena vždy v pondělí a v pátek dopoledne.

Obslouží vás paní účetní nebo kolegyně na obecním úřadě.

Pondělí: 10:00 - 12:00 hod.
Pátek:    10:00 - 12:00 hod.

Ve večerních hodinách vždy první úterý v měsíci je vám k dispozici přímo knihovnice.

Úterý: 18:00 - 19:00 hod. vždy první úterý v měsíci.